Gobitte – Kızılay / Ankara – Türkiye

Gobitte markası tamamen bir yerel markası olmakla birlikte Sabri Hosta’ya ait Hosta Piknik markası altındadır. Bunun yanı sıra Gobitte markası tamamen burger, pizza gibi ürünlerinde arasında bulunduğu ancak yerel ürünlerinde yer aldığı ve birbiriyle sentez yapılan bir fastfood (hızlı yiyecek) hizmeti anlayışıyla ortaya çıkmış.

DSC_0301

Mekan tasarımıyla hem yerel, hem rengarenk, hem de bir o kadar yenilikçi tasarımı mevcut ki içeri girerken içiniz bir rahatlıyor. Hızlı yiyecek işlemiyle alabildiğiniz mekanda pizza, kumpir, lahmacun, pide, burger, dürüm hatta pekmezli dondurmalar bile bulabiliyorsunuz. Çok gariptir ki kimse yadırgamıyor ve istediğinizi aynı anda yiyebiliyorsunuz.

DSC_0299

Mekanda yan ürün olarak verilen patatesler elma dilim (tabii hazır patates ancak iyi bir marka) olmasına rağmen sadece az biraz dışı kızartılıp daha sonrasında fırında pişiriliyor. Sağlıklı hızlı yiyecek kuralını benimsemişler gibi geliyor. Bunun dışında sos olarak alabildiğiniz mayonez, ketçap ve acı sos. Bu kadar. Bunun dışında farklı soslar bulamıyorsunuz. Buna sebep olarak diğer soslarda katkı maddeleri bulunmasından dolayı sağlıksız bulduklarını belirtmekteler.

DSC_0303

Sosyal medya kullanımları ise bi hayli güzel. Sizlere yeri geliyor bir arkadaş gibi dost gibi cevaplar veriyor ve birebir ilgileniyorlar. Tabii komik cevapları ise bir hayli hoş bir hareket olarak düşünebiliriz.

“Şimdi şefim ne yedin?”

 

 

Share Post
No comments

LEAVE A COMMENT